Kokybiškai ir sparčiai atliekamame vidaus apdailos darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Susisiekite jau dabar - aptarsime kainas ir terminus

Savo klientams teikiame šias paslaugas

Buto įrengimas
Sienų tinkavimas
Gipso kartono montavimas
Sienų ir lubų glaistymas
Sienų ir lubų dažymas
Tapetų klijavimas
Plytelių klijavimas
Grindų dangos įrengimo darbai
Kiti panašaus profilio darbai

Mūsų darbo principas yra paprastas - mes padedame išspręsti tam tikras problemas greitai ir efektyviai. Tikrai žinome, kad beveik viską galima pasidaryti patiems, tačiau ar tai bus pakankamai greita? Profesionalūs vidaus apdailos darbų meistrai, kas dieną dirbantys su apdaila, viską atlieka 2-4 kartus greičiau, nei mėgėjai ar savamoksliai meistrai. Dirbame komandoje, kuri kartu dirba jau ne vienerius metus, todėl darbas efektyvus, o jo kokybė - kontroliuojama. Dažnai tenka taisyti prieš tai dirbusių meistrų klaidas, todėl rekomenduojame visus darbus patikėti vienai komandai. Tada kils mažiau nesusipratimų ir rezultatas bus pasiekiamas greičiau ir kokybiškiau.

Nuolatos konsultuojame namų šeimininkus dėl statybinių medžiagų įsigijimo. Kartais padedame įsigyti pasinaudodami savo nuolatinių partnerių siūlomomis nuolaidomis. Puikiai žinome, kurios statybinės medžiagos yra kokybiškos, kurių geriau nenaudoti siekiant aukštos kokybės rezultato.

Visada stengiamės darbus atlikti greitai. Paprastai vidaus apdailos darbai turi savo eiliškumą, tad puikiai suprantame, kad dėl bet kurio nenumatyto vėlavimo gali kilti problemų su kitais darbais. Užsakovams visada pasakome realius terminus, net kai jų žinios apie apdailos darbus ir požiūris yra kiek skirtingas.

Puikiai suprantame, kad tik kokybiškas darbas ir patenkinto užsakovo rekomendacijos, o ne mažiausios kainos, yra mūsų verslo sėkmė. Dirbame taip, kad mus rekomenduotumėte savo draugams ir pažįstamiems.

Paskambinkite telefonu 860782094 ir pasikalbėkime, kokius vidaus darbus galėtume jums padėti atlikti jau dabar.